minkevicius.eu - MTBF Neries gravel fondo varžybos
DviračiaiLaisvalaikis

2020 – dviračio metai

2020 metai išties daugeliui atminty išliks kaip neeiliniai metai. Vis dėlto juos norėčiau atsiminti ne kaip pandemijos, o kaip dviračio metus. Dar 2019 metų rudenį nusprendęs nusipirkti dviratį neįsivaizdavau kaip tai mane įtrauks ir kaip norėsiu laukti vis naujo sezono. Tačiau įdomiau pakalbėti apie šį, pirmąjį, sezoną. Ką gali nuveikti nusipirkęs 600-700 eurų vertės dviratį kai labiau „PRO“ lygos dviračių kainos prasideda nuo maždaug 2000-3000 eurų? Dalyvauti varžybose!

Puikiai pamenu, kaip nedrąsiai, vidury žiemos, palaikomas žmonos ir puikaus kaimyno ir dviratininko Evaldo sudalyvavau MTB federacijos rengtose žiemos kroso varžybose. Linksma prisiminti kaip buvo sunku numinti net ir du ratus ir kaip beviltiškai pasijausdavai kai tave aplenkdavo vaikai arba garbaus amžiaus senjoras.. 😀 Vis dėlto tai tik dar labiau užkūrė norą tobulėti ir minti daugiau.

SOS! Orui šylant nugriaudėjo „šalta“ žinia apie Covid-19 ir skelbiamą karantiną. Ir kai jau atrodė, kad „nu kodėl, b*?!“, dviračių entuziastams ranką ištiesė „Velopeak boilers“ su nuotolinėmis varžybomis „Blokada“. Aišku iš karto užsirašiau ir sudalyvavau! Bet nepaneigsiu, kad tikrai buvo ką pergalvoti pravažiavus abu etapus.. 😀 Ir iš tiesų labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę čia sudalyvauti, nes supratau maisto varžybų metų svarbą, kas yra „geliukai“ ir ko reikia būti labiau pasiruošusiam.

Vasara. Trys mėnesiai darbų važinėjant po Lietuvą su alaus mokymais kiek apmažino pasivažinėjimo laiką, tačiau savo „atkaltą“ maršrutą vis tiek išvažinėjau. Karšta, tingisi, tačiau vis tiek žinai, kad reikia eiti ir minti, nes po to jausiesi gerai. Pirmuosius treniruočių vaisius, vasaros viduryje, galėjau išbandyti MTB federacijos organizuojamose varžybose „Asveja gravel fondo“. Beveik 100 kilometrų nuvargino kaip reikalas, tačiau viduje paliko be galo gerą jausmą ir pojūtį, kad tikrai noriu dar!

Vasarai prabėgus ir tarsi spragtelėjus pirštais atėjo ruduo, tačiau su auksinių lapų sezonu atkeliavo ir dar vienos MTB federacijos varžybos „Neries gravel fondo“, kuriose su Evaldu įveikėme kiek daugiau nei 80 kilometrų. Ačiū Evaldui ir CycleStories.lt už praktinius patarimus ir dviračio atributiką, išgelbėjusią minant tokį atstumą!

SOS! Vėl, lyg cunamis, į Lietuvą įsiveržė antroji Covid-19 banga, uždariusi visus namuose. Tačiau čia ir vėl, tarsi savo ženklą naktiniame Gotamo mieste pamatę „Velopeak boilers“ nieko nelaukė ir paskelbė antrąją „Blokadą“. Sniegas, šaltis, purvas ir „cepelininis“ dangus bandė atbaidyti nuo važiavimo minties, bet didelė vidinė ugnis ir užsispyrimas nugalėjo ir leido pravažiuoti šiuos du etapus džiaugiantis, kad nepatingėjau, kad motyvavausi save ir išvažiavau. Šimtas ačiū, chebra!

Kad būtų kiek informatyviau, pridedu ir truputi šių metų statistikos:

bendras pravažiuotas laikas – 65h 37m

atstumas – 1123 km

ilgiausia kelionė – 98 km.

Tai jei savęs paklausite „ką aš galiu nuveikti su dviračiu, kainuojančiu pusę tūkstančio eurų“ atminkite, kad galite tikrai daug. Svarbiausia tikėti savimi ir Daryti!

P.S. Savo dviratį labai myliu už ištvermę ir patvarumą! Drąsiai galiu rekomenduoti “S-Sportas” parduotuvę iš kurių ir įsigijau šitą žvėriuką beginneriui.

Cheers ir iki kito sezono!

Foto: www.minkevicius.eu

Jums taip pat gali patikti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *