Alaus degustacija
Alaus degustacija šventėje. Alaus ambasadorius Laurynas Slapšys.
Apie mane

Apie mane

Labas, susipažinkime

Bendrauti. Bendrauti žodžiais ar bendrauti raidėmis – nesvarbu. Svarbiausia – daryti ir daryti tai su didžiausiu pasimėgavimu. Būtent toks gyvenimas man yra vežantis.

Dar studijų metais atradęs rašymą supratau, kad su juo noriu keliauti toliau, valdyti mintis ir tapyti paveikslus žodžiais. Tai dariau ne vienerius metus, tačiau kažko vis trūkdavo širdyje ir niekaip nesuprasdavau kas tai yra.

Vis dėlto tas laikas atėjo kai Laurynas sutiko alų… Na, skamba galbūt baisiau nei galėtų atrodyti 😀, tačiau, jei rimtai, tapus Vilkmergės prekės ženklo ambasadoriumi atsivėrė nauji ir neištirti klodai, kuriuos vis dar aktyviai tyrinėju su didžiausiu malonumu.

Mokslai apie alų ir sertifikatų laikymas “Institute of Brewing and Distilling” Londone leido išmokti daug ir suprasti, kad alus toli gražu ne ką prastesnis maisto kompanionas ir be galo turtingas savo istorija.

Tikiuosi, kad savo žiniomis alaus industrijoje ir HoReCa (HOtels,REstaurants,CAtering) sektoriuje galėsiu sudominti ir Tave. Pasinerkime kartu į be galo įdomų pasaulį, kuriame puikuojasi gražūs interjerai bei architektūra, kur šypsenos ir pokalbiai niekada netyla, ten, kur maistas ir skanus alus! 🍻

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *