"Biržų alus" Dirty duck orange peel
"Biržų alus" Dirty duck orange peel
AlusLaisvalaikis

Dirty Duck Orange Peel

Iš pirmo žvilgsnio šis alus pasirodė intriguojantis savo etikete. Labai mėgstu savo pasirinkimą grįsti vaizdu. Ne paslaptis, kad nemažai mūsų pasirinkimų lemia tai, ką matome. Kitaip tariant geras dizainerio sumaketuotas vaizdas. Lygiai taip ir su šiuo „Dirty Duck Orange Peel“ alumi mane sužavėjo orandžinė spalva ir neįprastas maketas, būdingas užsienio šalių crafteriams.

Vis dėlto čia ir baigės visi džiaugsmai. Vos įsipylus alų pastebėjau, kad jis beveik neputoja. Taip, šioje vietoje galiu parašyti minusą ir sau pačiam, kad prieš pilant gerai neišvaliau taurės, nes bet kokie indų ploviklio likučiai ar ne iki galo švari taurė lemia putos burbuliukų sunaikinimą.

"Biržų alus" Dirty duck orange peel

“Biržų alus” Dirty duck orange peel

Nepaisant putos, paragavus alų iš karto pasijuto ne itin intensyvi angliarūgštė bei keistas skonis, kuris juntamas namų gamybos ar tiesiog kaimiškame aluje. Tai, ko gero lemia ne iki galo sukontroliuota alaus gamyba, deformuojanti alaus „kūną“.

Kaip visada savo įžvalgomis ir įvertinimu pasidalinu „Untappd“ programėlėje, kurioje iš karto matau ir kitų alaus mėgėjų įvertinimus. Ir šioje vietoje mūsų nuomonės sutapo. Pastebėjau, kad daugelis šiam alui davė apie 2.5 balų įvertinimą iš 5. Nemažai „Dirty Duck Orange Peel“ alų įvardino kaip vandeningą ir prastą skonį turinį alų.

Kalbant bendrai, jei šis produktas ir yra nepavykęs, norėčiau pabrėžti, kad kiti įmonės „Biržų alus“ produktai yra iš tikrųjų labai skanūs. Kitame straipsnyje galite paskaityti apie vieną mano mėgstamiausių – „Radvilaitės kaprizas“.

Jei ragavote šį alų – laukiu komentarų su jūsų įspūdžiais žemiau.

Skanaus!

Jums taip pat gali patikti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *