Balti Ūsai - Old town grill Kaunas
Restoranai

Nuo Birštono iki Kauno atkeliavęs skonis

Savaitgaliui, o gal ir ilgiau atvykus pasibūti į kurortinį Birštoną, anksčiau ar vėliau ateina klausimas: „Na, tai kur pavalgom?“. Ko gero ne retai atsakymas bus aiškus – šonkauliukų į „Old town grill“. Tikrai taip. Tai, neabejotinai viena geriausių vietų šiame mieste pietauti ar vakarieniauti. Tokį kokybės standartą kas dieną įvertina ir Prienų krepšinio komandos nariai. Galbūt dėl to šis pripažinimo užkurtas restorano variklis užriaumojo ir patraukė į netoli esantį Kauną, kur, tarsi senamiesčio vartai, priima atvykėlius. Laimė jiems jei nepraėjo ir užsuko.

Suprantu, daug gražių žodžių, bet bandykime į tai pažiūrėti argumentuotai. Visų pirma vėl norėčiau grįžti į Birštoną, kur jau ne pirmus metus veikia iki smulkmenų sustyguotas restoranas „Old town grill“. Užėjus į šį restoraną iš karto pasitinka minimalistinis dizainas su gražiai derančiomis spalvomis. Numeris vienas šiame restorane neabejotinai yra grill šonkauliukai. Juos galima būtų pavadinti tarsi vizitine kortele. Būtent čia ir pirmąjį kartą paragavau šokoladinį „lava cake“ su Vilkmergės vyšnių „Kriek“. Kadangi aluje pagrindiniu “smuiku” griežia būtent vyšnia, jos skonines savybes galime suderinti su šokoladu, kuriame vyrauja vaisinės natos. Fantastika!

Taigi, keliaukime atgal į Kauną. Labai džiugu, kad maži miesteliai gali užauginti gražius projektus, kurių gali daugėti ir toks pavyzdys yra būtent „Old town grill“. Įsikūrę labai jaukiai atrodančiame ir visą „stiklinę“ sieną turinčiame pastate, senojo miesto grilininkai pasitinka Kauno pilies pašonėje, prie pat įvažiavimo į Kauno senamiestį.

Balti Ūsai – Old town grill Kaunas

Į akis pirmiausiai krenta interjeras: minimalizmas, modernas ir subalansuotas koloritas. Dėmesį atkreipia ir neįprasti šviestuvai. Šiame restorane netgi atsižvelgta ir į indus t.y. lėkštės taip pat gražiai priderintos prie bendro interjero. Vis dėlto nepamirškime ir maisto. Šią vietą galiu vertinti iš ko gero neįprasto maisto pasirinkimo – dienos pietų. Tačiau ar ne būtent jų dažniausiai einame kasdien ir ne retai ieškome vis naujų vietų ir pasirinkimų?

Balti Ūsai - Old town grill Kaunas

Balti Ūsai – Old town grill Kaunas

Mano pasirinkimas šį kartą buvo trinta daržovių sriuba ir salotos su antiena. Nustebino tai, kad daržovių sriuba buvo labai švelnaus ir gardaus skonio. Bijojau, kad gali būti per mažai, nes antrąjį patiekalą pasirinkau salotas, tačiau tai buvo gerai apgalvotas derinys: kiek riebesnė daržovių sriuba ir salotos, kuriose tikrai užteko antienos, kuri, beje, nebuvo nei perkepta nei per sausa.

Todėl, jei norite pasirinkti įdomesnę vietą pavalgymui, o gal romantiškai vakarienei Kaune – drąsiai rekomenduoju „Old town grill“ restoraną, kuris, neabejoju, tikrai nustebins.

Facebook:

https://www.facebook.com/kaunasoldtowngrill/

Adresas:

Jakšto g. 7, Kaunas 44275

Jums taip pat gali patikti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *