Tanker Kraft lager
Tanker Kraft lager
AlusLaisvalaikis

Tanker Kraft lager

Dar viena diena mūsų žemėje ir besitęsiantis laukimas kada galėsime tapti laisvesni ir įveiksime pasaulį siaubiantį virusą. Tačiau, kol negalime mėgautis vienas kitų realiu bendravimu, kol mūsų ausų negali pasiekti miesto šurmulys, galime pasidžiaugti „namų baru“ ir toliau ragauti naujus, dar nepatirtus alaus skonius. Todėl šiandien keliaukime visai netoli – į Estiją. Jūsų dėmesiui – Tanker bravoro Kraft lager.

Neslėpsiu, galbūt šio alaus ir nebučiau paragavęs jei ne jo išskirtinis dizainas. Jau ne viename tekste rašiau, kad visų pirma viską „geriame“ akimis. Todėl visada nepaprastai svarbiu faktoriumi išlieka dizainas. Būtent jis ir patraukė mano dėmesį. Ryškios spalvos, blizgesys ir dideliu šriftu nusėta skardinė tiesiog traukė prie savęs. Nors alus ir nepigus, nusprendžiau, kad išbandyti būtina vien dėl taip dėmesį patraukusio dizaino.

Tanker Kraft lager

Tanker Kraft lager

Taigi, įsipylus alų į stiklinę mane pasitiko gana šviesios oranžinės spalvos, drumstas alus. Puta yra, alus kaip ir atrodo neblogai, tačiau dėmesį patraukė jau minėtas drumstumas. Kadangi „Tanker“ aludariai šį alų įvardina kaip lager stiliaus alų, skystis turėtų būti skaidrus, kadangi drumstumas būdingas tik nefiltruotam arba kvietiniam alui.

Ragaukime. Dėl drumstumo kilus abejonių ir nedrąsiai paragavus apėmė keistas jausmas. Alus išties pasirodė gana skanus! Atsigėrus pirmą gurkšnį pasitiko įdomi skonių paletė. Juntamas tradicinio čekiško pilsnerio skonis, susiliejęs su jam nebūdingu vaisiniu aromatu, atskriejusiu iš amerikietiškų apynių.

Vis dėlto kalbant apie maisto ir „Kraft lager“ alaus derinimą, siūlyčiau jį išbandyti su vištienos ar kiaulienos patiekalais. Pabandykite su plovu ar kiniška vištiena. Taip pat šis alus turėtų gerai derėti ir su mėsainiu, pagardintu karamelizuotais svogūnais arba vaisių uogiene. Šie skoniai turėtų darniai sutarti.

Jei jau teko ragauti „Tanker Kraft lager“ alų ir prie jo mėgautis maistu – labai kviečiu pasidalinti savo patirtimi komentaruose!

Jums taip pat gali patikti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *